Aktuality

Chyba

  • warning: Creating default object from empty value in /mnt/data/accounts/r/rstofko/data/www/webs/geodetickakancelar/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /mnt/data/accounts/r/rstofko/data/www/webs/geodetickakancelar/www/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /mnt/data/accounts/r/rstofko/data/www/webs/geodetickakancelar/www/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Recertifikační audit

Dne 13.5.2013 byl v naší společnosti vykonán recertifikační audit pro vydání certifikátu pro zavedení a používání systému managmentu kvality v oboru výkon zeměměřických činností, projektování pozemkových úprav a USES. Na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2009 s platností vydaného certifikátu do 16.5.2016.

 

Spuštění webových stránek

Náhled webu

Dne 15.2.2011 jsme spustili oficiální webové stránky naší společnosti, kde se Vám chceme představit a kde Vás chceme informovat o tom co se u nás nového děje. Doufáme, že tyto stránky budou přínosem pro všechny strany.

Syndikovat obsah